KAMBARINIŲ NUOMA VIEŠBUČIAMS KLAIPĖDOJE

Kiekvieno viešbučio įvaizdis prasideda nuo nepriekaištingai sutvarkytų kambarių, o viešbučio kambarinės – tai vizitinė Jūsų viešbučio kortelė, kuri atspindi švarų ir klientais besirūpinantį viešbutį.

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad darbas nėra sunkus ir nereikalauja atitinkamos kvalifikacijos. Netiesa. Tai labai atsakingas darbas, reikalaujantis ne tik fizinių pastangų. Viešbučio kambarinių funkcijos yra ne tik prižiūrėti ir tvarkyti viešbučio svečių kambarius, keisi patalynę, valyti bendras viešbučio patalpas, laistyti gėles, išnešti šiukšles, aprūpinti kambarius higienos priemonėmis ir t.t. , bet ir prisitaikyti prie Klientų poreikių ir kalbėti jų kalba. Net ir nepriekaištingai sutvarkytas kambarys negrąžins Jums sukurto įvaizdžio, jei kambarinių elgesys viešbučio svečiams pasirodys netaktiškas ar bus neišgirsti Klientų pageidavimai. Todėl komunikabilumas, klientų poreikių išsiaiškinimas ir jų tenkinimas – yra didžiausi viešbučio kambarinių privalumai.

UAB GREENAS suprasdamas, kad šioje profesijoje daug ką lemia žmogiškasis faktorius, siūlo nuomotis viešbučio kambarines, kurios atitiks visus Jūsų keliamus reikalavimus ir niekada nenuvils Jūsų Klientų.